Connect with us

Öğrenci Memleketi Eskişehir’de Ne Yenir?

Eskişehir

Öğrenci Memleketi Eskişehir’de Ne Yenir?

Genelde öğrenci yoğunluğu ile bilinmesinden dolayı mutfakları çok ucuz olan Eskişehir’de ne yenir ve nereler tercih edilir bilmiyor musunuz? Buna ilişkin kullanıcılara 2017 yılının en çok yıldız alan 5 restoranını sıralayan ekibimiz, bölgede ki önemli lezzetlere ulaşmanızı sağlıyor. Birbirinden güzel yemeklerin sunulduğu bu restoranlarda en güzel yemek zevkine ulaşabilmek ve aynı zamanda bütçenizi sarsmayacak fiyatlandırmalardan hizmet almak istiyorsanız hemen listemize göz atın.

Eskişehir’de Ne Yenir ve Nerelere Gidilir?

  1. Ayten Usta Gurme Restoran / Eskişehir’in Tepebaşı ilçesinde yer alan restoran, muhteşem yemekleri ile öne çıkıyor. Bölgenin en çok tanınan restoranlarından bir tanesi olarak geniş menü desteği ile kitlelere karınlarını doyurma fırsatı veriliyor.
  2. Gaga Restaurant / Eskişehir’e gidip de, Odunpazarı’na uğramadan olur mu? Gaga restoran, Eskişehir’de ne yenir bilmeyenler için muhteşem menü seçenekleri ile hizmet sunuyor. Ayrıca geniş zaman aralıklarında açık olmasından dolayı dilediğiniz gibi taze ve sıcak yemeklerden faydalanabilirsiniz. Google ve diğer birçok arama motorunda yüksek yıldız alan restoran, listemize ikinci sıradan giriş yapmayı başardı.
  3. Harbiye Restaurant / Bölgenin bir diğer öne çıkan restoranlarından birisi de Harbiye restoran! Kendine has konsepti ile göz dolduran mekan, Eskişehir’de ne yenir diyenlere eşsiz bir yemek şöleni sunuyor. Birbirinden güzel yemek çeşitlerine anında ulaşabilmek ve mutfaklardan faydalanabilmek adına hemen siz de tercihinizi Harbiye Restaurant’a yöneltebilirsiniz.
  4. Rumeli Baharı Restaurant / Eskişehir’de ne yenir kapsamında daha leziz yemeklere ulaşmak istiyorsanız Hoşnudiye mahallesinde ki Rumeli Baharı Restaurant’a uğramadan geçmeyin derim! Öğlen 1 ile gece 1 arasında hizmet sunan restoran, kendine has iç tasarımı ve çalışan ilgisi ile beraber bölgede ki hizmetlerini hep bir kademe yukarı çekmeyi başardı.
  5. Sempre Ristorante İtaliano / İtalyan mutfağına karşı ilginiz varsa Eti Plaza’da yer alan Sempre Ristorante İtaliano’ya uğramadan geçmeyin. Eskişehir’de ne yenir diyenler dünya mutfağından inciler ile karşılaşabilmek için bölgenin öne çıkan bu restoranını yoğun bir şekilde tercih etmektedir. Harika yemek çeşitleri ile öne çıkan restoran, aynı zamanda hesaplı fiyat güvencesini de kitlelere sunuyor.

Hemen Paylaş

Continue Reading
Beğeneceğinizi düşündüğümüz diğer yazılar...
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla yazı >>> Eskişehir

Popüler Yazılar

Diğer Kategoriler

To Top