Connect with us

İzmir / Alsancak’ta Ne Yenir?

nerde ne yenir

Alsancak

İzmir / Alsancak’ta Ne Yenir?

Alsancak’ta ne yenir hakkında pek çok kişinin seyahat amaçlı gittiği bölgede önem kazanmış olan restoranlardan hizmet almak için araştırma yaptığı biliniyor. Bu noktada ise İzmir kökenine bağlı pek çok restoran, bölgenin önemli yemek türlerini kullanıcıları ile buluşturuyor. Bu alanda ise önemli olan faktör hangi restorandan hizmet almak istediğinizle orantılı… Bölgede öne çıkan restoranlar ise;

  • Alavara Makarna Restoranı / İzmir Alsancak’ı ziyaret ediyorsanız, mutlaka Alavara’da makarna yemenizi öneririz. Hesaplı fiyatlardan bir tabak dolusu makarna ile günün öğününü geçiştirebilirsiniz. Ayrıca lezzeti bakımından onlarca farklı sos ve garnitür ile sunulan yemekler bölgenin yerli halkı / öğrenciler tarafından çok sık tercih ediliyor.
  • Kırçiçeği Pide Salonu / İzmir’e gelipte, Kırçiçeği’nden pide yememek yanlış olur. Birbirinden güzel ve hijyenik pide çeşitleri sunan restoran, kısa sürede bölgenin en çok markalaşan alanları arasında yer aldı. Bu sebeple günümüzde ki kitlelerin yoğun bir şekilde ilgi ve alaka gösterdiği biliniyor. Hesaplı fiyatlardan karnınızı doyurabileceğiniz bir diğer alan Kırçiçeği!
  • Cafe Reci’s Alsancak / Hem restoran, hem de kafe tarzında bir mekan olmasından dolayı her yaş kullanıcıya hitap eden bir yemek alanı. Bu sebeple Alsancak’ta ne yenir diyenler, Cafe Reci’s tercih ederek muhteşem bir ziyafete dahil olabilirler. Çeşit çeşit yemeğe yer vermeleri sebebiyle kitlelerin damak zevkine uygun yemekleri bulmak söz konusu.
  • Tuzu Biberi / Eğer Alsancak’ta güzel bir kahvaltı yapmak istiyorsanız açık büfesi ve 7 gün kahvaltı seçenekleri sunmasıyla ünlü olan Tuzu Biberi’yi ziyaret edin. Muhteşem damak zevki ve kaliteli yemek çeşitleri ile sizlere eşsiz bir menü zenginliği sunuyor.

Alsancak’ta Yemek Kültürü

Kullanıcıların büyük bir kesimi Alsancak’ta ne yenir tarzında ki soruları yoğun bir şekilde araştırsa da bazı zamanlar damak zevkine uygun bir yemek alanı bulmak güçleşebiliyor. Bu sebeple Alsancak’ta sizlere en çok ilgi çeken 4 farklı restoranı sıraladık. Her biri kaliteli ve zengin menü seçenekleri ile kullanıcılarını memnun etmeye devam ediyor. Siz de hemen dilediğiniz gibi yemek siparişi oluşturun.

Hemen Paylaş

Continue Reading
Beğeneceğinizi düşündüğümüz diğer yazılar...
Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla yazı >>> Alsancak

Popüler Yazılar

Diğer Kategoriler

To Top