Connect with us

Ankara’nın Tatil Beldesi Kızılcahamam’da Ne Yenir?

Ankara

Ankara’nın Tatil Beldesi Kızılcahamam’da Ne Yenir?

Ankara’da gündelik yaşamdan sıkılanların kafa dağıtmak için tercih ettiği Kızılcahamam’da ne yenir bilmiyor musunuz? Bu noktada takipçilerimizi bilgilendiriyor ve 2017 yılı itibariyle en fazla müşteri kitlesini alanında barındırmış, memnuniyet garantisi vermiş olan işletmelerin sıralı tam listesini sunuyoruz. Burada yer alan restoranlar bölgede ciddi popülerlik kazanmış ve binlerce kişi tarafından tercih edilmiştir. Şimdi listemize göz atarak sizlere hitap eden birçok restoranın kıyaslamasını yapabilirsiniz.

Ankara Kızılcahamam’da Ne Yenir Bilmeyenlere 5 Restoran!

  1. Yaşar Ustanın Yeri / Uğrak gezginler için Yaşar Ustanın Yeri bölgenin en çok tercih edilen restoranı olarak gösteriliyor. Harika fiyatlandırmalar, muhteşem lezzet döngüsü düşünüldüğü zaman tıka basa doyacak ve memnuniyeti hat safhada yaşama şansına sahip olabileceksiniz. Binlerce kişi tarafından denenen ve beğenilen bu önemli restoran alanında geniş menü desteği ile kendinize uygun yemekleri keşfedebilirsiniz.
  2. Mevlana Lokantası / Onlarca farklı çeşit yemeği hem ucuz fiyata, hem de titizlikle yemek istiyorsanız Mevlana Lokantası tam da sizlere göre! Özellikle bol çeşit sunması ile gündeme gelen ve bu sebeple bölgede uzunca süredir popülerlik kazanan bu restoran ile tıka basa doymak tamamen sizlerin elinde.
  3. Anadolu Mangalevi / Ankara Kızılcahamam’da ne yenir diyorsanız Anadolu Mangalevine mutlaka uğramanızı öneriyoruz. Muhteşem doğası ve konsepti ile öne çıkan bu restoran, sizlere tıka basa doyma şansı veriyor. Aynı zamanda kendin pişir, kendin ye formatından da faydalanabileceğiniz bu restoran ile aileniz veya arkadaşlarınızla beraber kaliteli vakit geçirebilirsiniz.
  4. Yerli Köfte Izgara / Kızılcahamam’da ne yenir bilmiyorsanız, hemen Kızılcahamam girişinde olan Yerli köfte ızgaraya uğramanızı öneriyoruz. Dış konsepti ile dikkat çeken ve iç mekanın Osmanlı motiflerini barındırmasıyla daha fazla popülerlik kazanan bu restoran, bölgede kısa sürede kitlelerin beğenisini kazandı. Cazip fiyat ve bolca köfte çeşidi sunmasından dolayı herkesin tarzına hitap ediyor.
  5. Aydoğan Pide Salonu / Yenice Mahallesi tarafında yer alan Aydoğan Pide Salonu, sizlere onlarca farklı çeşit pide seçeneği sunuyor. Kızılcahamam’da ne yenir diyenler eğer et tarzı yemekleri tüketmiyorsa, kendi damak zevkine uygun birçok yemek çeşidine bu restorandan ulaşabiliyorlar.

Hemen Paylaş

Yorum yap

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Daha fazla yazı >>> Ankara

Popüler Yazılar

Diğer Kategoriler

To Top